Όλα τα Ακίνητά μας

28 αγγελίες

Μονοκατοικία προς πώληση Ρωμανός (Άγναντα)

€ 30.000 90 τ.μ.

  • 333 €/τ.μ.

Σε μια πανέμορφη τοποθεσία στο Ρωμανό Άρτας πωλούνται τρία γειτονικά οικόπεδα συνολικής επιφάνειας 1.852 τ.μ. με διώροφη πέτρινη κατοικία 90 τ.μ. εντός του ενός. Πληροφορίες στο τηλέφωνο 6947445250

Κωδ. ΜΟ-1331

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Λεπιανά (Άγναντα)

€ 30.000 43 τ.μ.

  • 698 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται παλιά πέτρινη δίχωρη κατοικία σε ήσυχη τοποθεσία στα Λεπιανά Άρτας. Διαθέτει μεγάλο οικόπεδο με υπόλοιπο δόμησης. Είναι σε αξαιρετική κατάσταση και απαιτούνται μόνο ελάχιστες εργασίες. Πληροφ...

Κωδ. DH-1336

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Άρτα)

€ 210.000 235 τ.μ.

  • 894 €/τ.μ.

Πωλείται ολόκληρος ο 1ος όροφος επιφάνειας 235 τ.μ. σε οικοδομή στην καρδιά της Άρτας.

Πρόκειται για επαγγελματικό χώρο, ιδανικό για μετατροπή σε διαμερίσματα, καθώς είναι διαμπερής διαθέτωντας δώμα ...

Κωδ. CO-1501

Μονοκατοικία προς πώληση Κυψέλη (Αθαμάνιο)

€ 37.000 70 τ.μ.

  • 529 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται στο κέντρο της Κυψέλης ισόγεια μονοκατοικία εμβαδού 70 τ.μ. με μοναδική θέα. Αποτελείται από καθιστικό με τζάκι, δυο υπνοδωμάτια, μεγάλη κουζίναι και μπάνιο, ενώ διαθέτει επίσης υπόγειο αποθη...

Κωδ. MO-1326

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Γεροβρύση (Άγναντα)

€ 25.000 113 τ.μ.

  • 221 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΑΕΤΟΦΩΛΙΑ ΤΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
Πωλείται πετρόκτιστη κατοικία δυο επιπέδων, συνολικού εμβαδού 113 τ.μ. σκαρφαλωμένη σε υψόμετρο σχεδόν 900 μ. στη Γεροβρύση Ράμιας. Αποτελείται από κατώι και Α' όροφο, διαθέτε...

Κωδ. DH-1337

Τοποθεσία στο χάρτη

Πολυτελής βίλα με υπέροχη θέα

€ 800.000 300 τ.μ.

  • 2.667 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Χτισμένη πάνω σε ύψωμα, η νεόδμητη βίλα εμβαδού 300 τ.μ. προσφέρει μοναδική ανεμπόδιστη ευρεία θέα στο Ιόνιο πέλαγος και τη χερσόνησο της Πρέβεζας. Αποτελεί εξαιρετική επίλογή καθώς μπορεί να χρησιμοπ...

Κωδ. DH-1338

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Ροδαυγή (Ξηροβούνι)

€ 25.000 43 τ.μ.

  • 581 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ισόγεια μονοκατοικία 43 τ.μ. σε σημείο με μοναδική θέα στη Ροδαυγή Άρτας. Αποτελείται από καθιστικό με τζάκι, κουζίνα, μπάνιο και 1 υπνοδωμάτιο. Το οικόπεδο έχει επιφάνεια 300 τ.μ., είναι άρτ...

Κωδ. DH-1340

Τοποθεσία στο χάρτη

Sweet mountain cottage

€ 100.000 159 τ.μ.

  • 629 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται διώροφη μονοκατοικία με σοφίτα συνολικού εμβαδού 159 τ.μ. σε εξαιρετική τοποθεσία στο Παλαιοχώρι Αθαμανίας. Αποτελείται από σαλονοτραπεζαρία, 1 λουτρό, 1 W.C., 3 υπνοδωμάτια, αποθηκευτικό χώρ...

Κωδ. MO-1333

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Ανατολική Βαλαώρα (Άρτα)

€ 54.000 97 τ.μ.

  • 557 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται παλιά πέτρόκτιστη ισόγεια κατοικία 97 τ.μ. με αυλή 37 τ.μ. Χρήζει γενικής ανακαίνισης. Πληροφορίες στο τηλέφωνο 6947445250

Κωδ. 17029268

Οικόπεδο προς πώληση Ελεούσα (Άρτα)

€ 80.000 2.000 τ.μ.

  • 40 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 400

Πωλείται οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο στην Ελεούσα με δυνατότητα δόμησης 400 τ.μ. Πληροφορίες στο τηλ. 6947445250

Κωδ. PLO-1104